close

Sazinies ar mums

Received

Paldies, ziņa nosūtīta.

Max 8 faili (līdz 10MB katrs)

FacebookInstagramYoutube
logo
phone
burger
phone
burger

Atsauksmes

Zile Davidsone

Esmu ļoti priecīga par padarīto. Laba kvalitāte un vēlme piedāvāt gan vizuāli, gan finansiāli labāko variantu.

Sanita Lūks

Paldies par atsaucību un profesionālo darbu, meitai tagad ir mācību galds ar super interesantiem plauktiem Zinu, ka nebija viegli, bet darbs paveikts kvalitatīvi un termiņā.

Vitalijs Maculevics

Kvalitāte par saprātīgu cenu. Ieteiks labāko risinājumu nospraustajam budžetam, kā arī pastāstīs par to kā varētu izskatīties izvēlētie materiāli konkrētā interjerā. Strādnieki ļoti pieklājīgi, pozitīvi un kārtīgi. Paldies par padarīto darbu un atsaucību!

Zane Stieģele

Paldies par sadarbību.

​Kaspars Freimanis

Liels paldies Viktoram un Igoram par uzstādīto virtuvi. Ļoti profesionāla attieksme un pieeja veicamajam darbam - līdz sīkām detaļām izstrādā pat risinājumus, kā paslēpt skrūves un stiprinājumus iebūvējamai tehnikai, lai sasniegtu maksimāli labu vizuālo izskatu. Bija neliels misēklis ar vaļējā plaukta izmēru, bet paši bez nekādām pretenzijām un operatīvi plauktu aizveda, pārtaisīja un uzstādīja pa jaunu. Cenas nav pašas lētākās, ne arī pašas dārgākās, bet arī materiāli tiek izmantoti attiecīgas kvalitātes, ko "uz aci" jau var redzēt, salīdzinot ar uzņēmumiem, kas piedāvā visu izgatavot lētāk. Liels prieks par jauno virtuvi, nenožēloju ne mirkli, ka izvēlējos tieši Olive mēbeles.

Laura Purmale

Fantastiska un profesionāla attieksme! Man, kā blondai būtnei, netika piedāvāta iespēja apjukt plašajā krāsu un materiālu klāstā - pāris dienu laikā tika piedāvāti vairāki, man pieņemami, varianti gan materiālu, gan toņu ziņā. Darbiņu paveica 2 nedēļas ātrāk par plānoto :) Kā saka, virtuve ir vieta, kur uzturas visbiežāk. Un, pateicoties, Jums Olive kolektīvam, tur tiešām top visgardākās kūkas un skan jautrākie smiekli :) ​Mīļš PALDIES! ​

Eriks Kriviņš

​​Paldies Viktoram un komandai par paveikto darbu! Esam gandarīti par rezultātu un Virtuve mirdz un atbilst ekspektācijām! Ļoti laba, atsaucīga klientu apkalpošana, operatīva komunikācija gan pa telefonu, gan e-pastos, piedāvājums skaidrs un saprotams, bez pārsteigumiem, ieteiks labus risinājumus, pieejama materiālu un iespēju daudzveidība, ieteica dažādas versijas virtuves komplektējošajiem elementiem, veikalus un papildus "fīčas", lai rezultāts būtu moderns un gaumīgs! Cenas līmenī, atbilstoši materiāliem, termiņi nelika vilties! Tāpat paldies par sapratni un iespēju uzglabāt iekārtas, kamēr jaunā virtuve vēl nebija pieejama mēbeļu uzstādīšanai!

Aldonis Mkčtrjans

​​Kā jau visiem, pienāca dzīvē tas brīdis, kad jaunu virtuvi vajadzēja tieši tikpat, cik ēst, tas ir - ĻOTI! :) Aptaujājot vairākas firmas, izvēle krita par labu Viktoram & Olīvei. Kāpēc? Jo 'paņēma' tieši attieksmes un profesionalitātes dēļ. Niansēs tas nozīmē, ka tev, arī neņemot vērā, cik zinošs virtuvju projektēšanā esi vai neesi, nāks pretī, viedokli neuzspiedīs, neapbērs ar jautājumiem, nenokraus čupā katalogus, lai pats visu izvēlies, un beigās noteikti nesauks tavu krāsu, toņu un kompozīcijas izvēli par aizvakardienu, nemaz nerunājot par materiālu izvēli, bet tā vietā bez kādām ceremonijām atsūtīs pat vairākas vizualizācijas un skices ar to, kā visa mēbele kopumā varētu izskatīties. Respektīvi, attieksme pret klientu ir fantastiska un tiešām forša - ieteiks, ko un kā labāk, izstāstīs visu par materiālu plusiem un mīnusiem, kaut vai par to, ka, redz, AquaSanita izlietnes mēdz izdalīt zināmu aromātu, ja tajās iegāž verdošu ūdeni. Jo praksē tā esot bijis. A no kurienes parastam mirstīgajam to zināt? Olīve viennozīmīgi nav ne tie lētākie, nedz arī dārgākie, toties par virtuves iekārtas kvalitāti grēks sūdzēties! Jau patrenkājot atvilknes vien ir skaidrs, ka tā nav kaut kāda tur 'optimus' vai tipveida moduļu virtuve. Kvalitāti jūt niansēs, izvēlētajos apdares materiālos un furnitūrā. Elegants birojs centrā un Ķengaraga masīvā noslēpts ražošanas cehs, kurā darbojas meistars Igors. Par viņu arī tie labākie vārdi - akurāts, precīzs, kārtīgs un čakls. Ā, un tā arī godīgi teica, ka virtuves zonas aizmuguri, piemēram, labāk netaisīt no MDF paneļa, kaut arī tā var, jo, redz klimata ietekmē staigā. Attiecīgi - flīzes, vai stiklu. Kādam varbūt vienalga, bet tiem, kas paši kaut ko dara, tas ir ekstra svarīgi. Pat uz vienu vienīgo pārpratumu / kļūmi ar nepareizi izvēlēta izmēra rokturiem Viktora reakcija bija zibenīga - nekādu pretenziju, nekādas piekasīšanās, ka, redz "tev tur rasējumā nebija norādīts, paņēmu kādus paņēmu, neko nezinu". Nē. Momentā skrēja, salūkāja jaunus, Igors bez pretenzijām pārtaisīja fasādes, un ar dienas nobīdi viss bija gatavs. Tā, ka čaļiem visu cieņu! Man/mums tiešām patīk! :) [Vēl viens] labs darbiņš, kas padarīts.

Sazinies ar mums

arrow

Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mājaslapas efektivitāti.