Ieguvumi virtuves mēbelēm pēc pasūtījuma | Olīve Virtuves Mēbeles
close

Sazinies ar mums

Received

Paldies, ziņa nosūtīta.

Max 8 faili (līdz 10MB katrs)

FacebookInstagramYoutube
logo
phone
burger
phone
burger

31.07.2023

Kāpēc izvēlēties virtuves mēbeles pēc pasūtījuma?

Vai ir izdevīgi uzstādīt virtuves mēbeles pēc pasūtījuma? Šāds jautājums ir pavisam pamatots, jo uzsākot jaunas virtuves plānošanu, ir grūti atrast informāciju par priekšrocībām un trūkumiem individuāla pasūtījuma virtuvēm.

Tieši tāpēc esam izvedojuši šo rakstu, lai pēc iespējas detalizētāk aprakstītu kad mēbeles pēc pasūtījuma būs pareizā izvēle Jums.

Priekšrocības virtuves mēbelēm pēc pasūtījuma

1. Personalizācijas un pielāgošanas iespējas:

Izvēloties individuāli plānotas un ražotas virtuves mēbeles, jums ir iespēja pielāgot un personalizēt katru virtuves dizaina aspektu. Šāda pielāgošana ļauj izveidot virtuvi, kas pilnībā atbilst ne tikai telpas formai un īpasībām, bet arī jūsu unikālajām vajadzībām. Jūs varat izvēlēties materiālus, risinājumus, krāsas un izkārtojumu atbilstoši jūsu gaumei, nodrošinot, ka virtuve atspoguļo jūsu personisko dzīvesstilu

2. Augstāka kvalitāte un izturība:

Lai arī gatavas virtuves komplekti, piemēram no IKEA, var likties ērti un budžetam draudzīgi, individuāli plānotas un ražotas virtuves mēbeles noteikti piedāvā augstāku materiālu un izpildes kvalitāti un mēbeļu izturību. Mēbeļu izgatavošanu un uzstādīšanu veic pieredzējuši meistari, kas pievērš uzmanību smalkām detaļām, lai gala rezultāts ir perfekts.

3. Optimizēta funkcionalitāte un telpas izmantošana:

Katra virtuves telpa ir unikāla, un individuāla plānošana ļauj maksimāli izmantot virtuves funkcionalitāti. Ar pielāgotām mēbelēm jūs varat izveidot skapīšus, kolonnas un plauktus, kas labāk izmanto pieejamo vietu, nodrošinot pietiekamu glabāšanas vietu jūsu konkrētajām vajadzībām. Jūs varat arī iekļaut gudras glabāšanas risinājumus, kas pielāgoti jūsu gatavošanas un piederumu organizācijas vēlmēm, padarot virtuvi par praktiskāku un patīkamāku vietu.

4. Ergonomiskākas stūra virtuves iekārtas

Izgatavojot virtuvi pēc pasūtījuma, dizainerim ir ļoti plašas iespējas izvēlēties optimālāko risinājumu, kas tbilst tieši Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Līdz ar to, ja Jūsu mājoklī nepieciešama stūra virtuve - pasūtot virtuvi ar individuālu dizainu Jūs noteikti iegūsiet.

Virtuves mēbeles uz pasūtījumu izgatavošanas process

1. Informācija par vēlamo virtuvi

Pirmais solis ir vismaz aptuveni izlemt par vēlamās virtuves stilu, funkcijām, plānojumu un citām detaļām. Tālāk jau Jums jāvēršas pie virtuves mēbeļu ražotāja. Piemēram, iegādājoties virtuvi pie mums, pirmais solis būs nodot mums informāciju kādu virtuvi vēlaties, kā arī sagatavot nepieciešamos mērījumus.

Individuālas virtuves pasūtīšanai noderīgi sagatavot:

  • aprakstu par vēlamo dizainu un tehniku;
  • virtuves telpas plānojumu ar izmēriem;
  • norādes par ūdens, kanalizācijas, ventilācijas un elektrības pieslēgumu vietām.

Pēc informācijas saņemšanas, parasti klientam tiek sniegta konsultācija par virtuves plānojumu un virtuves dizainu, lai varat Pārliecināties par projekta piemērojamību Jūsu mājoklim

2. Virtuves projekta izstrāde un saskaņošana

Šajā posmā tiek izveidots virtuves projekts un ar klientu saskaņots izkārtojums, materiāli un izmaksas. Pareiza virtuves projekta izgatavošana ir ļoti svarīgs solis individuālas virtuves izgatavošanā.

Piemēram, sadarbojoties ar mums, šajā posmā saņemsiet konsultāciju no pieredzējušiem virtuvju dizaineriem, kas ieteiks kā efektīvi izmantot telpu un realizēt vēlamo nepārmaksājot.

3. Mēbeļu izgatavošana ražotnē

Jāņem vērā, ka mēbeles virtuvēm pēc pasūtījuma tiek izgatavotas individuāli. Līdz ar to, jārēķinās, ka to izgatavošana var aizņemt 2-3 mēnešus. Iesakām precizēt virtuves mēbeļu izgatvošanas termiņu pirms pasūtījuma veikšanas, lai nebūtu jāgaida ilgāk kā iecerēts.

4. Virtuves mēbeļu un tehnikas piegāde un montāža

Nākamais solis - nogādāt jauno tehniku un tikko izgatavotās virtuves mēbeles uz Jūsu mājokli. Kad viss nepieciešamais ir piegādāts - jāveic mēbeļu uzstādīšana. Svarīgi pārliecināties, ka virtuves mēbeļu piegāde un uzstādīšana ir iekļauta piedāvājumā!

5. Jaunā virtuve gatava

Laiks izbaudīt Jūsu jauno virtuvi! Lai virtuves virsmas un fasādes kalpotu ilgāk, nepieciešams tās pareizi kopt. Piemēram, šajā rakstā esam apkopojuši informāciju par to kā pareizi kopt virtuves galda virsmas.

Kā notiek virtuves mēbeļu pasūtīšana?

Ja vēlaties virtuvi pēc pasūtījuma, iesakām pieteikties iepazīšanās projekta izstrādei. Iepazīšanās projekts iekļauj virtuves iekārtas izvietojuma plānojumu, konsultāciju salonā un izgatavošanas piedāvājuma izstrādi. Projekta izstrāde aizņems no 1 līdz 3 dienām.

Kāpēc pieteikties iepazīšanās projekta izstrādei?

  • Iegūsiet personalizētu virtuves plānojumu;
  • Saņemsiet individuālo dizainera vērtējumu;
  • Pārliecināsieties par projekta piemērojamību savam mājoklim;

Vai virtuves mēbeles pēc pasūtījuma ir dārgākas?

Virtuve pēc pasūtījuma uz pirmo skatu var šķist kā dārgāks variants kā iegādāties jau gatavu komplektu. Taču izvēloties gatavu virtuves komplektu jāatceras, ka tā pielāgošana Jūsu virtuves plānojuma specifikai var būtiski sadārdzināt virtuves uzstādīšanas izmaksas.

Tieši tāpēc, par spīti tam, ka virtuves iekārtas komplekti tiek piedāvāti par zemāku sākuma cenu, nereti virtuves iekārtas pēc pasūtījuma ilgtermiņā būs izdevīgāks risinājums.

Lai uzzinātu vairāk par izmaksām, iepazīstietie ar virtuves iekārtas cenas ceļvedi.

Vai virtuves kalkulatori ir precīzi?

Daudzu ražotāju mājaslapās atrodams virtuves kalkulators. Tas var šķist kā ērts rīks izmaksu aprēķinam, taču realitāte bieži vien nesakrīt ar kalkulatora aprēķinu.

Tāpēc labāk iesakām pieteikties iepazīšanās projekta izstrādei un saņemt ieteikumus no profesionāļiem ar gadiem ilgu pieredzi virtuves mēbeļu dizainā. Virtuves iepazīšanās projekta izveide pie mums ir par brīvu un sniedz ļoti precīzus aprēķinus.

Virtuves iekārtas komplekti salīdzinājumā ar virtuves mēbelēm uz pasūtījumu

Kāda ir atšķirība gatavam virtuves komplektam no mēbelēm pēc pasūtījuma?

Svarīgākais, ka taisot virtuvi no gataviem moduļiem, jāpielāgojas piedāvātiem moduļu izmēriem un dizainiem. Tas nozīmē, ka nevarēsiet izmantot telpu tik efektīvi kā pasūtot individuāla dizaina mēbeles. Kā arī - nevarēsiet realizēt tieši to dizainu, ko bijāt iecerējuši.

Virtuves iekārtas komplektu trūkumi

Jānēm vērā, ka gatvām moduļu virtuvēm daudz vietas zūd dēļ tā, ka saliekot moduļus jāpieturās pie standarta moduļu izmēriem un atlikusi vieta nereti tiek aizpildīta ar kompensējošiem paneļiem. Individuāla pasūtījuma virtuvēs šādas problēmas nav.

Vēl svarīgi, ka virtuves iekārtu komplekts ne vienmēr piedāvās praktiskāko risinājumu. Piemēram - Jums efektīvai telpas izmantošanai nepieciešams stūra modulis ar trauku uzglabāšanas grozu. Taču, konkrētajam komplektam šāds modulis var nebūt pieejams.

Līdz ar to, virtuves mēbelēm uz pasūtījumu ir ne tikai vizuālas priekšrocības, bet arī daudzi praktiski ieguvumi.

Kāpēc izvēlēties virtuves mēbeles pēc pasūtījuma - kopsavilkums:

Virtuves mēbeles, kas izgatavotas atbilstoši tieši Jūsu vajadzībām, sniedz vairākas priekšrocības salīdzinot ar gatavu moduļu virtuvēm.

Priekšrocības virtuves mēbelēm pēc pasūtījuma:

  • izvēloties individuāli plānotas un ražotas virtuves mēbeles, jums ir iespēja pielāgot un personalizēt katru virtuves dizaina aspektu,
  • individuāli plānotas un ražotas virtuves mēbeles noteikti piedāvā augstāku materiālu un izpildes kvalitāti un mēbeļu izturību,
  • individuāla plānošana ļauj maksimāli izmantot virtuves funkcionalitāti

Iesakām virtuvi pēc pasūtījuma izvēlēties, ja Jums ir svarīgs virtuves prakstiskums, kvalitāte, ilgmūžībā, kā arī vēlaties pēc iespējas efektīvāk izmantot virtuves telpu.

Līdzīgi bloga raksti

Virtuves iekārtas cenas ceļvedis (2023)

Virtuves iekārtas cenas ceļvedis (2023)

arrow
8 virtuves standarti pareizai virtuves plānošanai

8 virtuves standarti pareizai virtuves plānošanai

arrow
Virtuves dizaina tendences 2020. gadā

Virtuves dizaina tendences 2020. gadā

arrow

Sazinies ar mums

arrow

Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mājaslapas efektivitāti.