close

Sazinies ar mums

Received

Paldies, ziņa nosūtīta.

Max 8 faili (līdz 10MB katrs)

FacebookInstagramYoutube
logo
phone
burger
phone
burger

Virtuves un citas mēbeles dzīvoklim Bonava mājā

Par projektu

Virtuves un citas mēbeles pēc individuāla pasūtījuma dzīvoklim Bonava projektā "Fjordi".

Lielākais izaicinājums šajā projektā bija saistīts ar nepieciešamību noslēpt ventilācijas sistēmas gaisa vadus, kas bija izvietotie visas virtuves garumā. Tika pieņemts lēmums palielināt virtuves iekārtas dziļumu, lai gasa vadu priekšā izveidotu dekoratīvas vitrīnas ar apgaismojumu. Virtuves iekārtas sienas skapīši vizuāli tika sadalīti trijās daļās - vitrīnas + sienas skapīši ar Aventos HF pacelšanas mehānismu. Papildus ērtībai, Aventos HF pacelšanas mehānisms bija papildināts ar Servo-Drive elektrisko pacelšanas/nolaišanas funkciju.

Virtuves iekārtas dizainā ir izmantots dabīga ozola Egger lamināta dekors, kas ir pieskaņots dzīvokļa esošai lamināta grīdai, kā ari grafīta krāsas Egger Perfect Sense supermatēts dekors. Darba virsma ir izpildīta no Technistone Ambiente Light Terra kvarca akmens. Sienas panelis - keramogranīts.

Atvilktņu furnitūra - BLUM Legrabox. Atvēršanai, grīdas skapīšu augšējā daļā ir iestrādāts profilrokturis. Apakšējām atvilktnēm atvēršana ar Tip-on Blumotion.

Lai panāktu kolonnu simetriju apkārt Side-by-Side ledusskapim, abās pusēs ir izveidotas 300 mm platas kolonnas. Pa labi no ledusskapja ir kolonna ar iekšējo Blum Space Tower atvilktņu sistēmu. Pa kresi - vitrīna ar Flutted tonēto stiklu.

Pie sienas - Linero Mosaiq reliņu sistēma ar dažādiem piedērumu turētājiem.

Projekts ir papildināts ar guļamistabas, TV un priekšnama mēbeļu izgatavošanu.

#virtuvesmebeles #olivemebeles #virtuvesdizains #virtuvespecpasutijuma

Virtuve, kas iedvesmo

Sazinies ar mums

arrow

Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mājaslapas efektivitāti.