close

Sazinies ar mums

Received

Paldies, ziņa nosūtīta.

Max 8 faili (līdz 10MB katrs)

FacebookInstagramYoutube
logo
phone
burger
phone
burger

Virtuves mēbeļu fasādes

Funkcija un estētika

Mēbeļu fasāde ir estētiski visnozīmīgākā un redzamākā virtuves dizaina sastāvdaļa, kas rada konkrētās virtuves noskaņu, individualitāti un vizuālo izskatu. Mūsu piedāvājumā ietilpst daudzveidīga dizaina un materiālu virtuves mēbeļu fasādes – sākot ar lamināta, akrila, finierētām, plastikāta, krāsotām MDF fasādēm un beidzot ar alumīnija stiklotām fasādēm.

Izvēloties virtuvi pēc pasūtījuma, izstrādājam daudzveidīgas mēbeļu fasāžu kombinācijas, tādējādi piepildot ikkatra klienta ieceres un vēlmes savas sapņu virtuves izveidē.

Lamināta fasādes

Lamināta fasādes

Ekonomiskākais fasādes risinājums, kas izskatīsies moderni un kvalitatīvi.

Šo materiālu raksturo izturība un plaša dekoru palete. Lamināta virtuves mēbeļu fasādēm ir augsta noturība pret skrāpējumiem un noberzumiem, kā arī draudzīga cena.

Fasādes ir pieejamas dažādās krāsās, koka vai citu materiālu imitācijas izskatā.

FENIX NTM fasādes

FENIX NTM fasādes

FENIX NTM® - pilnīgi matēts materiāls ar nano pārklājumu, kas uzskatāms par inovatīvu produktu interjera dekorēšanā, sevī vienlaikus apvienojot gan elegantus estētiskus risinājumus, gan arī pašus modernākos tehniskos raksturojumus. Šis materiāls perfekti piemērots kā vertikālai, tā arī horizontālai montāžai. FENIX NTM® izgatavošanas process ietver nano tehnoloģiju izmantošanu un tiek raksturots kā jaunās paaudzes akrila darva, kas tiek rūdīta un nofiksēta ar elektroniskā starojuma palīdzību.

FENIX NTM virsmu raksturo ļoti zema gaismas atstarošanas iespējamība, turklāt tā ir pilnīgi matēta, tādējādi neatstājot pirkstu nospiedumus, kā arī taustes ziņā šis materiāls ir patīkami zīdains. Pateicoties nano tehnoloģiju izmantošanai, FENIX NTM piemīt mikroskrāpējumu termiskas noņemšanas iespējas.Tāpat FENIX NTM virsmai ir raksturīga augsta noturība pret skrāpējumiem, berzi un temperatūras ietekmi, kā arī virsma ir izturīga pret skābju un saimniecības reaktīvo ietekmi. Tādējādi būtiski tiek samazināta bakteriālā slodze, kā rezultātā virsma ir higiēniska un viegli tīrāma. FENIX NTM virsmai piemīt arī ūdensizturības īpašības, un tā ir noturīga pret pelējuma rašanos.

Video par materiāla īpašībām pieejams šeit.

REHAU akrila fasādes

REHAU akrila fasādes

Akrila slānis, kas aizstāj lakotās detaļas

Akrila lamināts RAUVISIO brilliant izceļ pašreizējās tendences mēbeļu un interjera dizainā – stikls un spīdīgums. Pateicoties izcilajam vizuālajam dziļuma efektam, RAUVISIO brilliant aizstāj augstas kvalitātes lakotas fasādes elementus un nodrošina izcilu dizainu interjerā.

Izvēloties jauno RAUVISIO brilliant SR, jūs varat iegūt mūsu ekskluzīvo akrila virsmu ar īpaši izturīgu bruņulakas pārklājumu ļoti glancētā vai matētā variantā. Bruņulaka padara virsmu īpaši izturīgu pret skrāpējumiem un ķīmiskām vielām.

MDF Valchromat fasādes

MDF Valchromat fasādes

Valchromat – tas nav vienkārši MDF. Tas ir inovatīvs produkts, kurā krāsainība apvienojusies ar speciālām tehniskajām īpašībām.

Tā ražošanā tiek izmantoti tikai ekoloģisku krāsu pigmenti, kuri tiek sapresēti ar speciālu līmi.

Valchromat galvenās priekšrocības, salīdzinot ar standarta MDF:

  • mitrumizturīgs;
  • paredzēts dziļajai frēzēšanai (pateicoties lielākam blīvumam);
  • var tikt apstrādāts 3-dimensionāli, kā arī, izmantojot iekārtas;
  • otrreizēji pārstrādājams;
  • piemīt lielāka lieces izturība;
  • nepieciešama minimāla gala apstrāde.

Valchromat materiālu var apstrādāt dažādos veidos: ar laku (matētu, uz ūdens bāzes, poliuretāna, UV-noturīgu, ugunsnoturīgu u.c.), vasku un eļļu.

Krāsota MDF fasādes

Krāsota MDF fasādes

Krāsotas MDF fasādes ir populārs risinājums, lai radītu modernu un stilīgu virtuves dizainu. Lai sasniegtu augstas kvalitātes rezultātu, MDF fasādes tiek pārklātas ar profesionālu krāsu, kas nodrošina ilgstošu krāsu noturību un aizsargā fasādes no UV ietekmes. MDF fasādēm ir plaša krāsu klāsta izvēle, ieskaitot spilgtas un piesātinātas krāsas, kas ļauj individuāli pielāgot dizainu atbilstoši klienta vēlmēm.

Finierētas fasādes

Finierētas fasādes

Skaists un dabīgs materiāls, kura tekstūra atdarina dabīgo koku. Materiāla ražošanā tiek izmantots karstās presēšanas process. Plāna finiera loksne tiek uzklāta uz MDF, skaidu plātnes vai cita materiāla pamatnes. Fasādes no šī materiāla ir ideāla alternatīva masīvkokam ar lielāko noturību pret deformāciju, mainoties gaisa temperatūrai un mitrumam.

Stiklotās alumīnija rāmju fasādes

Stiklotās alumīnija rāmju fasādes

Izturīgs un moderns risinājums virtuves fasādēm un vitrīnām. Ir pieejami dažādu krāsu profiļi ar iespēju pildījumam izmanot stiklu vai spoguli. Alumīnija profilu konstrukcija ļauj izgatavot liela formāta fasādes bez deformācijas riska.

info

Cita veida fasādes

Neatradi ko meklēji vai nezini kuru materiālu izvēlēties? Mēs palīdzēsim Tev izvēlēties atbilstošākos virtuves materiālus. Kā arī, varam piedāvāt ekskluzīvus vai nestandarta materiālus. Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk!

Sazinies ar mums

arrow

Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mājaslapas efektivitāti.